неділя, 16 травня 2010 р.

Дощове...... Обожнюю дощовий Львів… Тоді місто стає трішки сумним, трішки «не туристичним», позбавленим натовпу, галасу і поспіху…  Хочете торкнутися справжнього Львова – беріть парасольку, фотоапарат, і вперед, на чисту бруківку за новими враженнями… А потім на кавусю, зі справжнім сирником!  Приємних вражень!

Uwielbiam Lwów deszczowy... Wtedy miato staję się troszeczkę smutnym,  "nie turystycznym", pozbawionym tłumu, hałasu i pośpiechu... Chcecię poznać prawdziwy Lwów - to weżcię parasolkę, kamerę i wyruszajcię na spacer mokrymi wązkimi brukowanymi uliczkami w poszukiwaniu nowych wrażeń... A póżniej - na lwowską kawusie z pysznym serniczkiem! Miłego dnia!!! :)
10 коментарів:

 1. Більш за все мені сподобалось "на кавусю, зі справжнім сирником"! :-)))) Супер!

  ВідповістиВидалити
 2. Piękne zdjęcie :D Uczyłam się języka rosyjskiego , ale bardzo dawno , mam nadziję , że da się przetłumaczyć moje komantarze:D Pozdrawiam

  ВідповістиВидалити
 3. Dziękuję bardzo!!!! :-D Mowię po-polsku lepiej, niż piszę :D Ale da się zrozumieć! Pozdrawiam serdecznie!!!!

  ВідповістиВидалити
 4. Będę do Ciebie z przyjemnością wpadać ... byłam niedawno na Ukrainie, byłam we Lwowie ... piękna jest Ukraina ... może uda mi się jeszcze tam wrócić ... chciałabym.
  Pozdrawiam:)

  ВідповістиВидалити
 5. Cała przyjemność po mojej stronie!:D Jak miło, że Pani do mnie wpadla :))) Straszne się cieszę, że Ukraina Panią nie rozczarowała :)) Moje miasto lubi gości, szczególne z Polski!!!! Jestem Ukrainką, ale strasznie ciekawa polskiej historii i kultury, no i pracuje w tuystyce, a jak wiadomo, najwiecej turystów mamy z waszego kraju!!!! Zapraszamy na Ukrainę, zapraszamy do Lwowa!!! Dzięki za wszystko!!! Pozdrawiam serdecznie!!!

  ВідповістиВидалити
 6. Przyjmuję zaproszenie;) najpierw poczytam i poogladam a moze w przyszłosci się skuszę i wybiorę? bede wiedziała co zwiedzać!

  ВідповістиВидалити
 7. Serdecznie zapraszam, jest co ogladac, i gdzie pospacerowac!!!! :)))) Dzieki!

  ВідповістиВидалити
 8. Trafiłam tu przypadkiem(chociaż może nie...przypadki przecież nie istnieją):)Marzy mi się odwiedzieć Ukrainę!Mam nadzieję,że kedyś mi się to uda:)Będę Cię tu odwiedzać!:))Pozdrawiam.

  ВідповістиВидалити
 9. Dziekuje za cieple slowa! Zapraszamy na Ukraine! Pozdrawiam serdecznie! :))

  ВідповістиВидалити